METAL MAGIC 1L

Cena: 62,00 zł 62.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Preparat do usuwania żelaza , miedzi, srebra, wapnia i innych metali z wody basenowej.
•Usuwa osady metaliczne i wapienne z podłoża i ścianek basenowych, również w stanie suchym,
•Obniża ogólną twardość wody,
•Usuwa wyłącznie osady nieorganiczne

  Stosowanie:

Zaleca sie, aby przed zastosowaniem środka Metal Magic obniżyć wartość pH do 7,5. W celu usunięcia osadów lub metali należy dozować produkt Metal Magic w proporcji 0,3 - 0,6 litra  na 10m3 wody. Dozować równomiernie do przepływającej wody.

Pompę filtrującą włączyć na co najmniej 48 godzin, następnie wypłukać filtr, skontrolować wartość pH i w razie potrzeby skorygować.

  Zalecenia i wskazówki

Czy powstały osad jest metaliczny czy organiczny można bardzo łatwo stwierdzić. W tym celu należy położyć na plamie ściereczkę zamoczoną w roztworze Metal Magic na ok. 5-10 minut. Jeżeli plama zjaśnieje, to jest to głownie osad metaliczny, Natomiast jeżeli plama zafarbuje sie na zółto, to jest to osad organiczny, który nie można usunąć produktem Metal Magic. Bezpośrednie po dodaniu środka Metal Magic można sie ponownie kąpać.

Zagrożenie i wskazówki bezpieczeństwam.
Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci!

Magazynowanie:
W sposób zamknięty i zabezpieczony przed mrozem. W oryginalnych opakowaniach produkt Metal Magic można magazynować przez co najmniej 4-5 lat. Puste opakowania polietylenowe PE po dokładnym opróżnieniu i wyczyszczeniu stanowią surowiec wtórny.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl