Dezynfekcja zwalczanie koronawirusa

Dezynfekcja stanowi nieodłączny element procedur związanych z utrzymaniem czystości. Szczególnie w obecnym czasie pandemii i zagrożeniem koronawirusem nacisk na dezynfekcję powinien być zintensyfikowany.  

W swojej ofercie mamy produkty funkcjonujące różnokierunkowo. Działają bakteriobójczo, wirusobójczo, a także wykazują działanie grzybobójcze. 

Bas Sept Powierzchnie to środek przeznaczony do dezynfekcji podłóg, ścian, okien, wyposażenia, mebli i blatów.  

Desofect Plus ma w swoim składzie Chlorek didecylodimetyloamoniowy. Preparat wykazujący silne działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze . Do stosowania na basenach, w środkach SPA i wellness, saunach, łaźniach. Służy do bieżącego mycia i dezynfekcji powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. 

Bas Sept Płyn Do Rąk zawiera w swoim składzie etanol uważany za bardzo skuteczny składnik środków do dezynfekcji rąk. Wykazuje działanie zarówno wirusobójcze jak i bakteriobójcze. 

Środki dostępne są w opakowaniach jedno lub pięciolitrowych. 

DEZYNFEKCJA

Myjąc powierzchnie zwykłymi, domowymi środkami czystości usuwamy częściowo bakterie i wirusy z mytych powierzchni jednak ich nie zabijamy. Dopiero prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja odpowiednim preparatem całkowicie eliminuje mikroorganizmy z powierzchni. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl