HTH SZOKOWY 2kg

Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Chlor szok w postaci szybko rozpuszczającego się proszku, zawierający chlor nieorganiczny, nie pozostawiający osadów, przeznaczony do szokowej dezynfekcji. Szybko uzdatnia zzieleniałą lub mętną wodę. Wysoka skuteczność.

Instrukcja użycia:

W basenie domowym :
Przy uruchamianiu albo gdy woda jest zielonkawa lub mętna, 1 korek – dozownik (między 250 i 300 gramów) na każde 20 m3 wody po uprzednim ustabilizowaniu pH w zakresie od 7,0 do 7,5 i po sprawdzeniu poziomu stężenia stabilizatora, które ma być niższe niż 75 mg/l.
Hth SZOKOWY może być wsypany bezpośrednio do basenu, przy pracującym filtrze ; należy posypać produktem powierzchnię wody lub wprowadzić go do skimmera, pod warunkiem, że ten nie zawiera chloru organicznego

W basenie publicznym :

W zbiorniku kondycjonującym pompy dozującej, rozpuścić 2 do 2,5 kg hth SZOKOWY na 100 litrów wody. Zużycie dzienne, sytuujące się w granicach 0,5 do 1,0 kg na 100 m3, zwiększy się przy dużej frekwencji, nasłonecznieniu i intensywnym ruchu (zjeżdżalnie, FLUVIO JET, itp...) ale może też zmniejszyć się jeśli dodamy stabilizator, zwłaszcza w basenach otwartych1.
Należy stale kontrolować poziom aktywnego chloru, który powinien utrzymywać się w zakresie od 0,2 do 0,6 mg/l.
Gdy woda basenu jest już ustabilizowana, utrzymywać współczynnik aktywnego chloru na poziomie nie niższym niż 0,5 mg/l i stężenie stabilizatora niższe niż 75 mg/l, najlepiej między 25 i 50 mg/l.

Wartość odczynu PH musi być stale utrzymywana w zakresie od 7,0 do 7,6.

Chlor Szok o znakomitych parametrach, polecamy.

opakowanie 2kg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl