HTH TABLETKI 20g 1,2kg

Cena: 67,00 zł 67.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

HTH Tabletki 20 gramowe, to chlor do basenu w postaci szybko rozpuszczalnych tabletek 20 gramowych, zawierających stabilizowany chlor, przeznaczonych do ciągłej dezynfekcji. Szybko podwyższa stopień koncentracji chloru. Renomowana firma HTH. Wysoka jakość i skuteczność działania.

Zalety:
-Tabletki szybko się rozpuszczają, bez pozostawiania śladów
-Zawierają chlor organiczny, stabilizowany
-Tabletki wykazują wysoką odporność na destrukcyjne działanie promieni UV i światła słonecznego
-Szybko podwyższają stopień koncentracji chloru
-Przeznaczone do ciągłej dezynfekcji

Instrukcja użycia:

Regulacja zawartości aktywnego chloru – 1 tabletka/10m3 podwyższa poziom aktywnego chloru o 1mg/l (1ppm ). Należy dozować przy pracującym filtrze i wprowadzić tabletki do skimmera lub boji pływającej.

Pielęgnacja szokowa w przypadku zielonej/zmętnionej wody – 5 tabletek/10m3 produktu HTH TABLETKI 20g na każde 10 m3, bezpośrednio do skimmera. W przypadku stosowania pływającej boji nie wkładać więcej niż 5 pastylek do środka ze względu na możliwość przebarwienia wykładziny foliowej. Nigdy nie pozostawiać otwartej boji pływającej jeśli w basenie są kąpiący się.

Należy regularnie kontrolować wartość pH, która powinna utrzymywać się w zakresie od 7,0 do 7,4. Prawidłowe pH znacznie poprawia skuteczność działania preparatu chlorowego a woda staje się przyjemniejsza dla naszej skóry.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl