HTH SPA ANTYMUS 1L

Cena: 82,00 zł 82.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

hth Spa Antymus jest środkiem przeznaczonym do likwidowania piany powstającej na powierzchni wanny jacuzzi w wyniku tempa przepływu wody oraz cyrkulacji powietrza. Chociaż piana nie powoduje bezpośredniego zagrożenia, jej wygląd prezentuje się mało estetycznie. Dzięki stosowaniu prezentowanego produktu raz w tygodniu problem skutecznie zanika.

Jak stosować

Wystarczą zaledwie 2 zakrętki hth Spa Antymus rozcieńczone w 1m3 (1000 litrów) wody w wannie z włączonym filtrem, aby trwale zlikwidować pianę. Wartość pH wody powinna utrzymywać się na poziomie 7,2 – 7,6.

Uwagi

Hth Spa Antymus można nalewać wyłącznie wtedy, gdy wanna nie jest używana przez kąpiących się. W celu poprawy jakości wody w spa zaleca się wymianę 1/3 pojemności wanny w odstępach około 10-15 dni.

Pamiętaj, że utrzymywanie czystości i jakości elementów spa jest najskuteczniejszym sposobem na komfortową kąpiel, dlatego warto pamiętać o usuwaniu piany.

  • Skuteczne usuwanie piany w wannach spa
  • Prosty sposób dozowania.
  • Gwarancja estetycznego wyglądu wody.

Opinie o produkcie (5)

15 września 2016

Faktycznie ten środek radzi sobie z pianą. Polecam.

16 stycznia 2017

Jest skuteczny i wydajny.

14 lutego 2017

raz na tydzien to nie dziala musze przy kazdym uzyciu wlac zakretke i natychmiast piana znika ale juz przy drugim uzyciu w ten sam dzien znowu mega sie pieni

2 marca 2017

Środek jest skuteczny. Piana w jacuzzi jest zredukowana.

17 czerwca 2017

Piana faktycznie znika aczkolwiek dawkowanie raz na tydzień zupełnie nie jest skuteczne. Po kilku godzinach ponownie piana się pojawia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl